-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту службових транспортних засобів за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-011743-a
Торги не відбулися
2 432 850.00
UAH без ПДВ
Номер:
6a26c0536ec44cccbacd58f6faf7a166
Внутрішній номер закупівлі:
30043020
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-011743-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у Львівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108833
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, місто Львів, ПЛОЩА ГЕНЕРАЛА ГРИГОРЕНКА, будинок 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ольга Колодчак +380322586783 zakupivli_gunp@ukr.net https://lv.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 432 850.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 18:52 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 18:52 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 13:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 432 850.00 Послуги з поточного ремонту службових транспортних засобів за кодом ДК 021:2015: 50110000-9 — Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання