• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з комплексного утримання пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення за переліком № 2: «Малоярославець 1 – Чадир-Лунга», «Серпневе 1 – Басараб’яска», «Лісне – Сеіць», «Старокозаче – Тудора»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 08.09.26 10:00)

23 949 495.94 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
05
год
52
хв
52
сек
Гарантія - 718 484.88 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b8152686060a4f429a92998b1511ac20
Внутрішній номер закупівлі: 30042848
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-011570-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області
Контактна особа: Єфімова Алла Іванівна 380948632826 yefimova.ai@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 23 949 495.94 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 18:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 18:09 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 10.08.2026 18:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:13

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴23 949 495.94 Послуги з комплексного утримання пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення за переліком № 2: «Малоярославець 1 – Чадир-Лунга», «Серпневе 1 – Басараб’яска», «Лісне – Сеіць», «Старокозаче – Тудора»