-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ренгено-фазовий аналізатор
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-011497-a
Торги відмінено
5 750 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
2da0c522f1d9408e99a746950f281aea
Внутрішній номер закупівлі:
30042774
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-011497-a
Замовник:
УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ НАУКИ І ТЕХНОЛОГІЙ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44165850
-
Адреса:
49010, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Лазаряна, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Троценко Ольга 380979819968 trotsenko.olga@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 750 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 18:02 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 18:02 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 15:45
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2b8aa078286642b3ae6929e47f5741be
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
13.08.2026 08:40 - 24.08.2026 00:00
Дата опублікування:
13.08.2026 08:40
Дата виконання:
24.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴5 750 000.00 Ренгено-фазовий аналізатор