-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні матеріали – відповідний код 33141800-8
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-011330-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 2 дні назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 2 дні назад
346 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
d1a79cc4d7554143a9683b290e7de922
Внутрішній номер закупівлі:
30042605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-011330-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ДАНИЛА ГАЛИЦЬКОГО
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010793
-
Адреса:
79010, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ ПЕКАРСЬКА, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шпиця Юлія Вадимівна 380322757723 tenderlnmu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
346 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 17:37 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 17:37 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
19.08.2026 13:01 - 19.08.2026 13:24
Період кваліфікації:
19.08.2026 13:24 - 31.08.2026 12:06
Період завантаження договору:
06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴346 666.67 Стоматологічні матеріали – відповідний код 33141800-8