-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ОSB плита
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-011322-a
505_44190000-8
Торги не відбулися
16 666.70
UAH без ПДВ
Номер:
af6a15f052a24c4a9a2e777bb47baa3a
Внутрішній номер закупівлі:
30042595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-011322-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
16 666.70 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 17:36 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 17:36 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 14:54
Період кваліфікації:
18.08.2026 00:00 - 20.08.2026 12:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴16 666.70 ОSB плита