-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля Підкладки InSb для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-011303-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 9 робочих днів
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 9 робочих днів
572 408.33
UAH без ПДВ
Номер:
85d3ad04d5e4433a9618e1f71130400f
Внутрішній номер закупівлі:
30042582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-011303-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Антон Поліщук +380445213217 yzmtp2222@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
572 408.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 17:34 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 17:34 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 13:16
Період кваліфікації:
з 18.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴572 408.33 Закупівля Підкладки InSb для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка