• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)

За рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України що фінансуються та/або співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility або спеціального фонду Державного бюджету України. План України: 12.10. Інвестиції не менше 100 млн євро (у гривневому еквіваленті) у розмінування сільськогосподарських земель. Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення гуманітарного розмінування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2024 року № 284 з метою відновлення сільськогосподарського виробництва на розмінованих земельних ділянках.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 14 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 14 днів назад

41 482 868.03 UAH без ПДВ
Номер: c5069550fe6747f699ceb46f6a5347aa
Внутрішній номер закупівлі: 30042244
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-010963-a   
Замовник: Центр гуманітарного розмінування
Контактна особа: Гайдай Сергій 380932706020 s.gajdaj@uachd.gov.ua
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 41 482 868.03 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 17:08 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 17:08 - 18.08.2026 00:00
Аукціон: 18.08.2026 12:28 - 18.08.2026 12:51
Період кваліфікації: 18.08.2026 12:51 - 20.08.2026 16:33
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴41 482 868.03 Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)