-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Закупівля підкладок КЦТ (CdZnTe) для вирощування епітаксійних шарів КРТ для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-010927-a
Торги відмінено
977 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
f4d865c269dc43cd878964ffecfa3a63
Внутрішній номер закупівлі:
30042208
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-010927-a
Замовник:
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070944
-
Адреса:
01033, Україна, Київська область, Київ, вул. Володимирська, буд. 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роксолана Жолобчук +380442393235 viddil_dogovoriv@ukr.net https://knu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
977 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 17:02 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 17:02 - 18.08.2026 09:00
Аукціон:
з 19.08.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f9ae312770d84fcd9a4e0fb9d436de7b
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель - технічна помилка при внесення змін до річного плану закупівель
Період оскарження:
17.08.2026 16:59 - 28.08.2026 00:00
Дата опублікування:
17.08.2026 16:59
Дата виконання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴977 500.00 Код ДК 021:2015 - 31710000-6 Електронне обладнання (закупівля підкладок КЦТ (CdZnTe) для вирощування епітаксійних шарів КРТ для належного забезпечення виконання науково-технічного проекту на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка)