-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набори інструментів
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-010238-a
Більш детальна інформація та проект договору розміщено в тендерній документації.
Торги не відбулися
57 870.00
UAH без ПДВ
Номер:
e4dfcab181f74085b7a146b39f843c1a
Внутрішній номер закупівлі:
30041532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-010238-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Лисенко, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Антон Рибалко 380444654643 ribalko_ao@sw.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
57 870.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 16:32 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 16:32 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
з 18.08.2026 11:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴57 870.00 Набори інструментів