• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реактиви та контрастні речовини для автоматичного біохімічного аналізатора Pentra С400

59055 - Бета-гемолітичний стрептокок А, антитіла до стрептолізину O IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз W01021104 - АНТИСТРЕПТОЛІЗИН О (КІЛЬКІСНЕ ВИЗНАЧЕННЯ) ЧАС РЕАКЦІЇ / ТИТР 53233 - Кон'югований (прямий, зв'язаний) білірубін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз W01010203 - БІЛІРУБІН 53359 - Загальний холестерин IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз W01010205 - ХОЛЕСТЕРИН 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем W01019001 - БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ) 53705 -C-реактивний білок (СРБ) IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/турбідиметричний аналіз W01021109 - С-РЕАКТИВНИЙ БІЛОК 59058 Мийний/очищувальний розчин IVD (діагностика in vitro) для автоматизованих/ напівавтоматизованих систем W01019001 - БУФЕРИ (НЕ ПРИПИСАНІ ДО ПЕВНОГО КЛАСУ), ДОДАТ. РЕАКТИВИ, ТОЩО (КХ) 53391 - Холестерин ліпопротеїнів високої щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз W01010215 - ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇНІВ ВИСОКОЇ ЩІЛЬНОСТІ 53395 -Холестерин ліпопротеїнів низької щільності IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз W01010221 - ХОЛЕСТЕРИН ЛІПОПРОТЕЇДІВ НИЗЬКОЇ ЩІЛЬНОСТІ, ВКЛЮЧНО З SD-LDL 55111 - Ревматоїдний чинник IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричним аналіз W01021110 - РЕВМАТОЇДНІ ФАКТОРИ 61900 - Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз W01010230 - ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК 53583 - Сечова кислота IVD (діагностика in vitro), набір, ферментний спектрофотометричний аналіз W01010232 - СЕЧОВА КИСЛОТА 41838 - С-реактивний білок (CRP) IVD (діагностика in vitro ), калібратор W0101050302 - КАЛІБРАТОРИ ОДНОКОМПОНЕНТНІ (КХ)

Завершена

439 142.07 UAH без ПДВ
Номер: 4ee462ac90934320bad86e51b0756650
Внутрішній номер закупівлі: 30041387
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-010105-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДУБЕНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ДУБЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Котик +380508523237 mail@dubnohospital.com.ua https://www.dubnohospital.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 439 142.07 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 16:26 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 16:26 - 18.08.2026 00:00
Аукціон: з 18.08.2026 12:49
Період кваліфікації: 18.08.2026 00:00 - 21.08.2026 15:09
Період завантаження договору: 27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴439 142.07 Реактиви та контрастні речовини для автоматичного біохімічного аналізатора Pentra С400