-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт багатоквартирного дев’ятиповерхового житлового будинку (96 квартир), розташованого за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 17
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-009440-a
Торги не відбулися
19 463 952.39
UAH без ПДВ
Номер:
4b00b01cdc9e4a87bbb4218a07196b65
Внутрішній номер закупівлі:
30040711
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-009440-a
Замовник:
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40516392
-
Адреса:
42700, Україна, Сумська область, місто Охтирка, вулиця Чкалова,27-а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Москаленко Марія Миколаївна +380544625859 marimoskalenko345@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
19 463 952.39 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 16:06 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 16:06 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴19 463 952.39 Капітальний ремонт багатоквартирного дев’ятиповерхового житлового будинку (96 квартир), розташованого за адресою: м. Охтирка, вул. Перемоги, 17