• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)

Торги не відбулися

888 000.00 UAH без ПДВ
Номер: cf97612ac0f741f494d806a0602b2dfc
Внутрішній номер закупівлі: 30040510
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-009213-a   
Замовник: КП Глинський ліцей Здолбунівської міської ради Рівненської області
Контактна особа: Словиковська Руслана Володимирівна +380986257924 iranov72@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 888 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 15:56 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 15:56 - 20.08.2026 08:00
Аукціон: з 21.08.2026 12:55

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴888 000.00 Послуги з забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти 1-11 класів (кейтеринг)