-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-009112-a
379 ВО
Торги не відбулися
45 470.25
UAH без ПДВ
Номер:
527705671f41491ab34b32802784ff3a
Внутрішній номер закупівлі:
30040394
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-009112-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ПЕРЕДРЄЄВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА 380503847607 T.Peredreeva@skhidgzk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 470.25 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 15:48 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 15:48 - 18.08.2026 12:00
Аукціон:
з 19.08.2026 15:50
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴45 470.25 Лікарські засоби різні