-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Крупи
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-008333-a
закупівля здійснюється згідно з ПКМУ 1178 від 12.10.2022 року зі змінами
Торги не відбулися
171 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
7d273144954946cfb62de1250d2f0c0b
Внутрішній номер закупівлі:
30039616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-008333-a
Замовник:
Військова частина 2193
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321819
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Наумчук Наталія Петрівна 380678302142 NNaumchuk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
171 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 15:23 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 15:23 - 18.08.2026 14:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:39
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴171 000.00 Крупи