-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Тюбінги та супутні вироби (штуцер, кран кульовий)
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-007464-a
Завершена
561.55
UAH з ПДВ
Номер:
fce5df1700a643a0ad6114a233562bd0
Внутрішній номер закупівлі:
30038762
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-007464-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕПЛОВОДОПОСТАЧАННЯ ВИСОЧАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43957533
-
Адреса:
62458, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Покотилівка, вул.Незалежності, будинок 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген Заславський +380503015118 kptvvr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
561.55 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Штуцер різьбовий Ду 25 - 1 шт.; кран кульовий Ду 25 - 1 шт.
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОАРМАТУРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44721189
-
Контактна особа:
+380443531033
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Куренівська будинок 16А
Ціна пропозиції
561.55 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2026 14:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c0145e360c184b8eb54b19b0815512ab
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-10-007464-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕПЛОАРМАТУРА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44721189
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Куренівська будинок 16А
Номер договору:
99992
Сума договору:
561.55 UAH з ПДВ
Сума договору:
467.96 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
07.08.2026 14:54
Статус:
Підписаний