• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Роботи по об’єкту: «Реконструкція та розширення АВС «Юлівці» для вимірювання витрат води біля розподільчого шлюза-регулятора на каналі Старий Батар в с.Дюла Берегівського району Закарпатської області». (облаштування верхнього та нижнього б’єфів каналу).(джерело фінансування - кошти Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту МТД ЄС «Адаптація до кліматичних змін шляхом гармонізації водогосподарських заходів і попередження паводкового ризику в транскордонному басейні річок Батар-Паладь-Тур» (AdaptWater). Субсидійний контракт № HUSKROUA/23/RI/1.1/005 від 13.12.2024р.)(ДК 021:2015: 45240000-1 — Будівництво гідротехнічних об’єктів).

Закупівля здійснюється БЕЗ ЗАЛУЧЕННЯ КОШТІВ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ. Джерело фінансування - кошти Гранту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Субсидійний контракт № HUSKROUA/23/RI/1.1/005 від 13.12.2024р.). УВАГА: Закупівля Робіт за кошти Гранту буде здійснюватися в пільговому режимі БЕЗ ПДВ на підставі міжнародного договору - Рамкової Угоди між Урядом України і Комісією Європейських Співтовариств № 994-763 від 03 вересня 2008 року, ратифікованою Законом України № 360-VI від 03.09.2008р.

Торги не відбулися

1 359 873.00 UAH без ПДВ
Номер: d381e5372b2a482f9a539bfcbf3be1c6
Внутрішній номер закупівлі: 30038417
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-007115-a   
Замовник: Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса
Контактна особа: Роман Пуглик +380505235965 law@buvrtysa.gov.ua http://buvrtysa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45240000-1 Будівництво гідротехнічних об’єктівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 359 873.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 14:43 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 14:43 - 25.08.2026 09:00
Аукціон: з 26.08.2026 11:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 359 873.00 Роботи по об’єкту: «Реконструкція та розширення АВС «Юлівці» для вимірювання витрат води біля розподільчого шлюза-регулятора на каналі Старий Батар в с.Дюла Берегівського району Закарпатської області». (облаштування верхнього та нижнього б’єфів каналу).