• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Апарат точкового зварювання Fnirsi SWM - 10

Торги не відбулися

2 150.00 UAH без ПДВ
Номер: e6a8b88783e04a3c99eddc967f285400
Внутрішній номер закупівлі: 30037584
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-006289-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ ГЕНЕРАЛ-МАЙОРА ІГОРЯ МОМОТА(ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9930)
Контактна особа: Ушанов Олександр Володимирович 380472333347 OUshanov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 150.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 14:09 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 14:09 - 18.08.2026 15:00
Аукціон: з 19.08.2026 13:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 150.00 Апарат точкового зварювання Fnirsi SWM-10