-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44530000-4 Кріпильні деталі
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-006229-a
Завершена
5 855.28
UAH з ПДВ
Номер:
af92a80ef9284cc9a6a029010dead5a3
Внутрішній номер закупівлі:
30037535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-006229-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357671
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 55 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Яхимець +380462676406, +380462774324 at.otke.ysp@ukr.net http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
5 855.28 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Болт М12*70 DIN 933, кл. міцн. 10.9, з повною різьбою, з шестигранною голівкою
Кількість
160 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гайка М12 DIN 934, кл. міцн. 10.0
Кількість
160 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шайба пружинна (гровер) М12 DIN 7980
Кількість
60 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Болт М10*50 DIN 933, кл. міцн. 10.9, з повною різьбою, з шестигранною голівкою
Кількість
80 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гайка М10 DIN 934, кл. міцн. 10.0
Кількість
80 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шайба пружинна (гровер) М10 оц. DIN 7980
Кількість
80 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шайба пласка збільш. М10 оцинк. DIN 9021
Кількість
80 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКСОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38900595
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРЕДСЛАВИНСЬКА будинок 37-А
Ціна пропозиції
5 855.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2026 14:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8c72df6d79dc45b691288c772c175ec3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-10-006229-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АКСОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38900595
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРЕДСЛАВИНСЬКА будинок 37-А
Номер договору:
832/26
Сума договору:
5 855.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 879.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.07.2026 14:05
Статус:
Підписаний