-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуга з ремонту транспортного засобу IVECO ML180E28 р.н. АН277Е, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-006138-a
Завершена
164 384.21
UAH без ПДВ
Номер:
f353db25180345fdb9ccec4f94f42d9a
Внутрішній номер закупівлі:
30037426
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-006138-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08588642
-
Адреса:
84313, Україна, Донецька область, Краматорськ
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іващук Андрій Анатолійович 380665590037 a.ivashchuk@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
164 384.21 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 14:02 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 14:02 - 18.08.2026 10:00
Аукціон:
з 19.08.2026 11:13
Період кваліфікації:
18.08.2026 10:00 - 19.08.2026 12:05
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴164 384.21 Послуга з ремонту транспортного засобу IVECO ML180E28 р.н. АН277Е,, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання