• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів (кейтеринг)

Завершена

2 653 898.28 UAH без ПДВ
Номер: 7a6729962fd240daa8d4213c40ee2e72
Внутрішній номер закупівлі: 30036758
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-10-005451-a   
Замовник: Зарічненський ліцей Черкаської селищної ради Самарівського району Дніпропетровської області
Контактна особа: Вікторія Козак +380972333039 gv.tender@gmail.com https://gvardschool.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 653 898.28 UAH без ПДВ
Період уточнення: 10.08.2026 14:13 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.08.2026 14:13 - 18.08.2026 00:00
Аукціон: з 18.08.2026 15:00
Період кваліфікації: 18.08.2026 00:00 - 21.08.2026 12:19
Період завантаження договору: 27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 653 898.28 Послуги з організації гарячого харчування для учнів 5-11 класів (кейтеринг)