-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-004100-a
Завершена
78 740.00
UAH без ПДВ
Номер:
12e59b670ca54c049bfece086fbe850a
Внутрішній номер закупівлі:
30035399
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-004100-a
Замовник:
Військова частина А0853
×
-
Код ЄДРПОУ:
07794629
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, Місто Бар, Арсенальна, 1
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Верига Володимир Васильович +380434122379 fin_a0853@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
78 740.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вакуумний насос VOLKSWAGEN LT-35
Кількість
1 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Комплект щеплення VOLKWAGEN TRANSPORTER AG, DEU
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 14.08.2026
Комплект щеплення з демпфером в з борі MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 14.08.2026
Пильник рульової рейки MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Гальмівні колодки передні MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 14.08.2026
Тяжка стабілізатора MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Подушка двигуна передня MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
1 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Кардан рульового управління MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
1 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Наконечник керма MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Тяга рульова MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Тяга стабілізатора переднього MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Подушка стабілізатора MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 14.08.2026
Теплообмінник MERCEDES-BENZ SPRINTER
Кількість
1 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Пильник шруза наружний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Ступиця задня з підшипником в зборі VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Амортизатор задній VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
2 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Гальмівні колодки передні VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 14.08.2026
Гальмівні колодки задні VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 14.08.2026
Пильник шруза внутрішнього SUZUKI CRAND VITARA
Кількість
1 штука
Період постачання
до 14.08.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291604017
-
Контактна особа:
Лозінський Леонід Павлович 0673288078
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Святого Миколая 30/25
Ціна пропозиції
78 740.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2026 12:07
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a72058615834fd881eabc6c74b3e608
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-10-004100-a-a1
Постачальник:
ФОП “ Лозінський Леонід Павлович ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
3291604017
-
Адреса:
23000, Україна, Вінницька область, м. Бар, вул. Святого Миколая 30/25
Номер договору:
135
Сума договору:
78 740.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Вакуумний насос VOLKSWAGEN LT-35: 4 250.00000 UAH без ПДВ
Комплект щеплення VOLKWAGEN TRANSPORTER AG, DEU: 15 905.00000 UAH без ПДВ
Комплект щеплення з демпфером в з борі MERCEDES-BENZ SPRINTER: 34 600.00000 UAH без ПДВ
Пильник рульової рейки MERCEDES-BENZ SPRINTER: 300.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки передні MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 210.00000 UAH без ПДВ
Тяжка стабілізатора MERCEDES-BENZ SPRINTER: 580.00000 UAH без ПДВ
Подушка двигуна передня MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 060.00000 UAH без ПДВ
Кардан рульового управління MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 720.00000 UAH без ПДВ
Наконечник керма MERCEDES-BENZ SPRINTER: 720.00000 UAH без ПДВ
Тяга рульова MERCEDES-BENZ SPRINTER: 960.00000 UAH без ПДВ
Тяга стабілізатора переднього MERCEDES-BENZ SPRINTER: 530.00000 UAH без ПДВ
Подушка стабілізатора MERCEDES-BENZ SPRINTER: 270.00000 UAH без ПДВ
Теплообмінник MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 725.00000 UAH без ПДВ
Пильник шруза наружний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 820.00000 UAH без ПДВ
Ступиця задня з підшипником в зборі VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 2 420.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор задній VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 1 320.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки передні VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 1 250.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки задні VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 980.00000 UAH без ПДВ
Пильник шруза внутрішнього SUZUKI CRAND VITARA: 470.00000 UAH без ПДВ
Комплект щеплення VOLKWAGEN TRANSPORTER AG, DEU: 15 905.00000 UAH без ПДВ
Комплект щеплення з демпфером в з борі MERCEDES-BENZ SPRINTER: 34 600.00000 UAH без ПДВ
Пильник рульової рейки MERCEDES-BENZ SPRINTER: 300.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки передні MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 210.00000 UAH без ПДВ
Тяжка стабілізатора MERCEDES-BENZ SPRINTER: 580.00000 UAH без ПДВ
Подушка двигуна передня MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 060.00000 UAH без ПДВ
Кардан рульового управління MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 720.00000 UAH без ПДВ
Наконечник керма MERCEDES-BENZ SPRINTER: 720.00000 UAH без ПДВ
Тяга рульова MERCEDES-BENZ SPRINTER: 960.00000 UAH без ПДВ
Тяга стабілізатора переднього MERCEDES-BENZ SPRINTER: 530.00000 UAH без ПДВ
Подушка стабілізатора MERCEDES-BENZ SPRINTER: 270.00000 UAH без ПДВ
Теплообмінник MERCEDES-BENZ SPRINTER: 1 725.00000 UAH без ПДВ
Пильник шруза наружний VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 820.00000 UAH без ПДВ
Ступиця задня з підшипником в зборі VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 2 420.00000 UAH без ПДВ
Амортизатор задній VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 1 320.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки передні VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 1 250.00000 UAH без ПДВ
Гальмівні колодки задні VOLKSWAGEN TRANSPORTER T5: 980.00000 UAH без ПДВ
Пильник шруза внутрішнього SUZUKI CRAND VITARA: 470.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
10.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний