-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-003888-a
Завершена
49 740.00
UAH з ПДВ
Номер:
ef707a86b5c84f13a1bef99b930ccea8
Внутрішній номер закупівлі:
30035182
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-003888-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41771699
-
Адреса:
39443, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Михайлівка, Михайлівська ТГ, вул. Молодіжна, буд. 17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марина Скотаренко +380996587469 mih_buhalter@ukr.net https://myhaylivka-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-07-27-007194-a
Очікувана вартість:
49 740.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95 (талони), Код ДК 021:2015 – 09130000-9 - Нафта і дистиляти (талони).
Кількість
600 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
39400, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Михайлівка вул. Молодіжна,17
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БВС РИТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44098532
-
Контактна особа:
0532508154
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Зіньківська будинок 19Б
Ціна пропозиції
49 740.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2026 11:57
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
39f547b0433840b991b474c6e18a126a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-10-003888-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БВС РИТЕЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44098532
-
Адреса:
36009, Україна, Полтавська область, місто Полтава, вул.Зіньківська будинок 19Б
Номер договору:
135
Сума договору:
49 740.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
07.08.2026 11:55
Статус:
Підписаний