-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
- 1
ДК 021:2015 (CPV) : 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі (наземна станція тощо для військових потреб) закупівля в період воєнного стану
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-002979-a
Завершена
495 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
c2655ab0178c402eb0a1812fdff38a4e
Внутрішній номер закупівлі:
30034283
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-002979-a
Замовник:
Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054346
-
Адреса:
76608, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ М.ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кіщук Макарій Миколайович 380342552111 ten.mvk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
495 500.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 (CPV) : 34740000-6 Обладнання для повітряних і космічних літальних апаратів, тренажери, симулятори та супутні деталі (наземна станція тощо для військових потреб) закупівля в період воєнного стану
Кількість
8 штука
Період постачання
до 31.08.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "3ФОРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021387
-
Адреса:
Україна, Київ
Ціна пропозиції
495 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2026 11:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
38841a72b0a745fa8f3ee6cac4c0248d
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-10-002979-a-a1
Постачальник:
ТОВ "3ФОРМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45021387
-
Адреса:
Україна, Київ
Номер договору:
3/5-26
Сума договору:
495 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
07.08.2026 13:00
Статус:
Підписаний