-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Прилад реєструючий багатоканальний
Тендер Prozorro UA-2026-08-10-002763-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 12 днів назад
883 497.69
UAH без ПДВ
Номер:
a5caadb660274ba5adc8bb9bf3e5e125
Внутрішній номер закупівлі:
30034054
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-10-002763-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
38340000-0 Прилади для вимірювання величинАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
883 497.69 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2026 11:15 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2026 11:15 - 18.08.2026 10:00
Аукціон:
з 19.08.2026 12:37
Період кваліфікації:
18.08.2026 10:00 - 21.08.2026 12:12
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴883 497.69 Прилад реєструючий багатоканальний