-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення одноразовим харчуванням учнів 1-4 та 5-11 класів Ратнівського ліцею №2 ім. М. Заліпи Ратнівської селищної ради(кейтеринг).(Класифікація за ДК 021:2015 - 55520000-1 «Кейтерингові послуги»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-011619-a
Торги не відбулися
3 911 263.20
UAH без ПДВ
Номер:
e0bdd7beb12549af9e02d51996764ea7
Внутрішній номер закупівлі:
30029808
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-011619-a
Замовник:
Ратнівський Ліцей №2 імені Миколи Заліпи
×
-
Код ЄДРПОУ:
20132672
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, Ковельський р-н, селище міського типу Ратне, Шевченка, будинок 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аврамук Станіслав 380961117578 stasavramuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 911 263.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 20:50 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 20:50 - 17.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:52
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 911 263.20 Послуги із забезпечення одноразовим харчуванням учнів 1-4 та 5-11 класів Ратнівського ліцею №2 ім. М. Заліпи Ратнівської селищної ради(кейтеринг).