-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 24910000-6 – Клеї (Клей – 24910000-6)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-011579-a
Завершена
9 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
2b67f69c39a144b5a9a1426c68ca0959
Внутрішній номер закупівлі:
30029768
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-011579-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ПОЛТАВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071100
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, Полтава, проспект Першотравневий, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гладун Ірина Сергіївна 380532608733 Iryna_Hladun@nupp.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24910000-6 КлеїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
9 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 19:57 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 19:57 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 12:46
Період кваліфікації:
15.08.2026 00:00 - 18.08.2026 08:41
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴9 500.00 ДК 021:2015 – 24910000-6 – Клеї (Клей – 24910000-6)