-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо важливих питань діяльності інститутів громадянського суспільства)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-011410-a
Торги не відбулися
281 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
52bda6f8829f4a149c5a3c29ebc32d73
Внутрішній номер закупівлі:
30029599
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-011410-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
281 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 18:47 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 18:47 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴281 900.00 Рекламні та маркетингові послуги (Інформаційні послуги (виготовлення інформаційної продукції в рамках проведення інформаційно-комунікаційної кампанії щодо важливих питань діяльності інститутів громадянського суспільства)