-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 30230000-0 — Комп’ютерне обладнання (Монітор 27" AOC U27B3A (2 шт.), або еквівалент) (30231000-7 – Екрани комп’ютерних моніторів та консолі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-011273-a
Торги не відбулися
15 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
525e0dff55004f54a542982a401824ae
Внутрішній номер закупівлі:
30029465
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-011273-a
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швірст Марія Олегівна +380730141635 des.pluss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 17:58 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 17:58 - 16.08.2026 17:55
Аукціон:
з 17.08.2026 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 000.00 Монітор 27" AOC U27B3A (2 шт.), або еквівалент