• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Меблі та приспособи різні

1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія: Національна академія внутрішніх справ; 03035, м. Київ, пл. Солом’янська, 1; ЄДРПОУ 08751177 2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Меблі та приспособи різні (Код за ДК 021:2015 - 39150000-5 Меблі та приспособи різні) 3) кількість та місце поставки товарів, обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг: Місце надання послуг: - м. Київ, пл. Солом’янська 1 Кількість: 25 найменувань: № з/п Найменування Од. виміру К-ть 1. Ресепшн тип 1 шт. 1 2. Ресепшн тип 2 шт. 1 3. Ресепшн тип 3 шт. 1 4. Шафа бібліотечна тип 1 шт. 24 5. Шафа бібліотечна тип 2 шт. 1 6. Шафа бібліотечна тип 3 шт. 9 7. Шафа бібліотечна тип 4 шт. 7 8. Шафа бібліотечна тип 5 шт. 13 9. Шафа бібліотечна тип 6 шт. 2 10. Шафа бібліотечна тип 7 шт. 1 11. Шафа бібліотечна тип 8 шт. 2 12. Шафа бібліотечна тип 9 шт. 1 13. Шафа бібліотечна тип 10 шт. 2 14. Тумба на колесах шт. 4 15. Стіл оператора бібліотеки тип 1 шт. 1 16. Стіл оператора бібліотеки тип 2 шт. 2 17. Шафа бібліотечна тип 11 шт. 3 18. Шафа бібліотечна тип 12 шт. 2 19. Шафа бібліотечна тип 13 шт. 2 20. Робочий стіл працівника тип 1 шт. 4 21. Тумба під кавомашину шт. 1 22. Столи трикутні модульні шт. 24 23. Столи круглі шт. 14 24. Стільці шт. 33 25. Шафа металева для зберігання одягу трисекційна шт 116 Детальніше зазначено в Додатку №4 до тендерної документації 4) очікувана вартість предмета закупівлі: 5 682 020,00 грн без ПДВ 5) строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: До 06.09.2026 року 6) кінцевий строк подання тендерних пропозицій: до 15.08.2026 до 00:00 год 7) умови оплати: Оплата здійснюються на підставі ст.49 Бюджетного кодексу України на умовах відстрочки платежу на термін до 30 календарних днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунок за поставлений Товар здійснюється на протязі 7 –ми банківських днів, з дати отримання Замовником бюджетного призначення на фінансування закупівлі на рахунок. При цьому оплата Постачальнику за поставлений Товар проводиться Замовником у відповідності із розподілом обсягів коштів бюджетного фінансування. 8) мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. 9) розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається 10) дата та час розкриття тендерних пропозицій: визначається автоматично 11) розмір мінімального кроку пониження ціни: у межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: Розмір мінімального кроку пониження ціни складає – 1 відсоток від очікуваної вартості закупівлі.

Завершена

5 682 020.00 UAH без ПДВ
Номер: 435ab6c5d99245e3b4bf4cd509938719
Внутрішній номер закупівлі: 30029428
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-011242-a   
Замовник: Національна академія внутрішніх справ
Контактна особа: Костянтин Доценко +380442067918 kostyakostya22@gmail.com https://www.navs.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 5 682 020.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 17:40 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 17:40 - 15.08.2026 00:00
Аукціон: з 17.08.2026 13:55
Період кваліфікації: 15.08.2026 00:00 - 17.08.2026 15:21
Період завантаження договору: 23.08.2026 00:00 - 02.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴5 682 020.00 Меблі та приспособи різні