-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вікна та двері металопластикові
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-009705-a
Завершена
145 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
22a12b4793d848419e7af4fac0160be7
Внутрішній номер закупівлі:
30027887
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-009705-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛЬВІВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34167494
-
Адреса:
79059, Україна, Львівська область, місто Львів, вул.Миколайчука І. будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Петрук +380637488622 petrukruslan1988@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:44 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:44 - 15.08.2026 17:00
Аукціон:
з 17.08.2026 13:08
Період кваліфікації:
15.08.2026 17:00 - 18.08.2026 14:45
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 Вікна та двері металопластикові