-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання дизельного палива для генераторів (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-009489-a
Завершена
51 666.66
UAH без ПДВ
Номер:
e711fca735aa4f8e9ee1055ad1fe86a6
Внутрішній номер закупівлі:
30027681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-009489-a
Замовник:
Національний музей народної архітектури та побуту України
×
-
Код ЄДРПОУ:
03922125
-
Адреса:
03143, Україна, м. Київ, вул. Тронька академіка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Вячеслав Володимирович 380445945819 s.lasyuk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:36 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:36 - 17.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 15:21
Період кваліфікації:
17.08.2026 00:00 - 18.08.2026 10:24
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 666.66 Придбання дизельного палива для генераторів (під час проведення культурно-мистецького проєкту «Поліфонічний фестиваль «ЕнеїдаФест»)