-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплект обладнання для кабінету біології та кабінету фізики 80520000-5 – Навчальні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-009477-a
Торги відмінено
80 533.33
UAH без ПДВ
Номер:
629b36ba7853474ebdd0e1b853da2fae
Внутрішній номер закупівлі:
30027659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-009477-a
Замовник:
ГРИНЯВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ БІЛОБЕРІЗЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20558619
-
Адреса:
78734, Україна, Івано-Франківська область, Верховинський р-н, село Гринява, присілок Центр, будинок 24-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петриняк Ганна Дмитрівна 380980548371 buxhryniava@ukr.net
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
80 533.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:24 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:24 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:51
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
b678372d0bc24054b13f8ddf07ede76c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
У зв'язку з виявленням технічної помилки, що допущена під час публікації річного плану закупівель та оголошення процедури закупівлі, а саме: не зазначено відомості про належність закупівлі до реалізації заходів Плану України в межах фінансового інструменту Ukraine Facility
Період оскарження:
14.08.2026 09:55 - 25.08.2026 00:00
Дата опублікування:
14.08.2026 09:55
Дата виконання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴80 533.33 Комплект обладнання для кабінету біології та кабінету фізики 80520000-5 – Навчальні засоби