-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розроблення, впровадження, наповнення та супроводу локальної інформаційно-аналітичної системи централізованого контролю реалізації проєктів
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-009251-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
4 550 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
b76c73de39ca4cd29060f6c7721b15a6
Внутрішній номер закупівлі:
30027444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-009251-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кононенко Лариса Олексіївна 380442076792 KONONENKO.LO@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 550 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:12 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:12 - 17.08.2026 10:00
Аукціон:
18.08.2026 13:31 - 18.08.2026 14:00
Період кваліфікації:
18.08.2026 14:00 - 25.08.2026 16:51
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 550 000.00 Послуги з розроблення, впровадження, наповнення та супроводу локальної інформаційно-аналітичної системи централізованого контролю реалізації проєктів