-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008873-a
За рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України що фінансуються та/або співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility або спеціального фонду Державного бюджету України. План України: 12.10. Інвестиції не менше 100 млн євро (у гривневому еквіваленті) у розмінування сільськогосподарських земель. Відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення гуманітарного розмінування затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2024 року № 284 з метою відновлення сільськогосподарського виробництва на розмінованих земельних ділянках.
Торги відмінено
41 482 862.03
UAH без ПДВ
Номер:
8092a5b993484134a47680288ca083b4
Внутрішній номер закупівлі:
30027058
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-008873-a
Замовник:
Центр гуманітарного розмінування
×
-
Код ЄДРПОУ:
45011096
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдай Сергій 380932706020 s.gajdaj@uachd.gov.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
41 482 862.03 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 15:02 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 15:02 - 17.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:34
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
d7f2c2f99beb40e79d346ee6ca3e310a
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Згідно з вимогами підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Під час оприлюднення оголошення процедури закупівлі в електронній системі закупівель була допущена механічна помилка та зазначено очікувану вартість закупівлі без урахування податку на додатну вартість 41 482 862,03грн, а не 41 482 868,06 грн. Наразі відсутня технічна можливість виправити механічну помилку на даному етапі.
Період оскарження:
10.08.2026 16:49 - 21.08.2026 00:00
Дата опублікування:
10.08.2026 16:49
Дата виконання:
21.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴41 482 862.03 Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)