-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт по заміні вікон та дверей (з улаштуванням укосів) в Криворізькому ліцеї № 119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48А, для реалізації заходів публічного інвестиційного проєкту із забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (осередок «Захист України).
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008347-a
Місцезнаходження замовника - 50071, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, вул. Володимира Великого, будинок 32. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Закупівля здійснюється у відповідності до положень Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Завершена
166 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
4677d65bced340628b78f7309d53cde8
Внутрішній номер закупівлі:
30026539
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-008347-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02124781
-
Адреса:
50071, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, вул. Володимира Великого, 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осипенко Олександра Сергіївна 0978942189 tender-vo@outlook.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
166 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 14:39 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 14:39 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:11
Період кваліфікації:
15.08.2026 00:00 - 19.08.2026 10:59
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 666.67 Поточний ремонт по заміні вікон та дверей (з улаштуванням укосів) в Криворізькому ліцеї № 119 Криворізької міської ради, за адресою: м. Кривий Ріг, мкрн. Сонячний, 48А, для реалізації заходів публічного інвестиційного проєкту із забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» (осередок «Захист України).