-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби, 44163240-4 Трубні муфти, 44167100-9 Муфти (труби і фітинги ПЕ, ПВХ, ПП та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-008006-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
1 738 247.26
UAH без ПДВ
Номер:
57edcbbae66441aeb0ef594e550f086a
Внутрішній номер закупівлі:
30026204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-008006-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 738 247.26 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 14:28 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 14:28 - 17.08.2026 16:00
Аукціон:
з 18.08.2026 14:08
Період кваліфікації:
17.08.2026 16:00 - 26.08.2026 14:12
Період завантаження договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴1 451 084.73 Лот 1. Технічний департамент
- Лот №2 ₴287 162.53 Лот 2. Розрахунковий департамент