-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-006969-a
Відкриті торги відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178
Завершена
3 041 170.00
UAH без ПДВ
Номер:
df15102734d44d61a858bd3fcba684a0
Внутрішній номер закупівлі:
30025161
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-006969-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ТЕПЛОВИХ МЕРЕЖ "КРИВОРІЖТЕПЛОМЕРЕЖА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342184
-
Адреса:
50000, Україна, Дніпропетровська область, Кривий Ріг, 50000, Україна, Дніпропетровська обл., місто Кривий Ріг, провулок Цісик Квітки, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Відділ з публічних закупівель 380502278896 KPTSTENDER@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 041 170.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 13:48 - 15.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 13:48 - 18.08.2026 00:00
Аукціон:
18.08.2026 12:06 - 18.08.2026 12:29
Період кваліфікації:
18.08.2026 12:29 - 19.08.2026 10:30
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 041 170.00 Паливо-мастильні матеріали для заправки транспортних засобів (ПММ)