-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Донорські кошти
Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-006602-a
За рахунок коштів загального фонду Державного бюджету України що фінансуються та/або співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility або спеціального фонду Державного бюджету України. План України: 12.10. Інвестиції не менше 100 млн євро (у гривневому еквіваленті) у розмінування сільськогосподарських земель.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 13 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 13 днів назад
1 720 382.03
UAH без ПДВ
Номер:
52938fd858894f48b88568367557a952
Внутрішній номер закупівлі:
30024797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-006602-a
Замовник:
Центр гуманітарного розмінування
×
-
Код ЄДРПОУ:
45011096
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, вул. Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гайдай Сергій 380932706020 s.gajdaj@uachd.gov.ua
Організація-донор:
ЄС (Ukraine Facility)
×
-
Ідентифікатор:
XM-DAC 55000
-
Адреса:
1048, Королівство Бельгія, Brussel, Брюссель, Rue de la Loi / Wetstraat, 175
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 720 382.03 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 13:37 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 13:37 - 17.08.2026 00:00
Аукціон:
17.08.2026 12:08 - 17.08.2026 12:43
Період кваліфікації:
17.08.2026 12:43 - 21.08.2026 15:54
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 720 382.03 Послуги з розмінування земельних ділянок сільськогосподарського призначення (Код ДК 021:2015 – 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)