• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

НК 024:2023: 13217 — Інфузійні насоси

Завершена

358 980.00 UAH без ПДВ
Номер: 7787a1c8253a41cbaf5a611e241c6720
Внутрішній номер закупівлі: 30023961
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-005757-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Контактна особа: Ірина Довгалюк +380382675190 xodl2016@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 358 980.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 12:46 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 12:46 - 15.08.2026 18:00
Аукціон: з 17.08.2026 14:54
Період кваліфікації: 15.08.2026 18:00 - 18.08.2026 15:25
Період завантаження договору: 24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴358 980.00 НК 024:2023: 13217 — Інфузійні насоси