-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
засоби захисту рослин
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-005368-a
Торги відмінено
373 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
768772a393384ff8b5d82103a054559b
Внутрішній номер закупівлі:
30023565
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-005368-a
Замовник:
НОСІВСЬКА СЕЛЕКЦІЙНО-ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ МИРОНІВСЬКОГО ІНСТИТУТУ ПШЕНИЦІ ІМЕНІ В.М.РЕМЕСЛА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14244013
-
Адреса:
17131, Україна, Чернігівська область, Ніжинський район, село Дослідне, ВУЛ. МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Irina Danilko +380674600753, +380989566641 sds11@ukr.net http://www.nosivkasds.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
373 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 12:27 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 12:27 - 15.08.2026 12:16
Аукціон:
з 17.08.2026 12:47
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
a0821c84d8ed4705ab99ec6fc43ebb68
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення невідповідностей
Період оскарження:
10.08.2026 09:21 - 21.08.2026 00:00
Дата опублікування:
10.08.2026 09:21
Дата виконання:
21.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴373 000.00 засоби захисту рослин