-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Бучми, 50 (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-005075-a
Торги не відбулися
20 366 369.00
UAH без ПДВ
Номер:
6e5845aeaabd4699a16c8fb48cf8186a
Внутрішній номер закупівлі:
30023285
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-005075-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З БЛАГОУСТРОЮ, ВІДБУДОВИ ТА РЕКОНСТРУКЦІЇ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04058516
-
Адреса:
61003, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН КОНСТИТУЦІЇ, будинок 7
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Вікторія Іванова 380577252879 ivanovavv02051962@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
20 366 369.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 12:14 - 21.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 12:14 - 24.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴20 366 369.00 Аварійно-відновлювальні роботи (капітальний ремонт) багатоквартирного житлового будинку за адресою: місто Харків, вулиця Бучми, 50 (45453000-7 – капітальний ремонт і реставрація)