-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (код 35110000-8 за ДК 021:2015) (вогнегасники в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-004787-a
Торги не відбулися
1 156 515.00
UAH без ПДВ
Номер:
c4dcf7caecba447493a577edf72642da
Внутрішній номер закупівлі:
30022995
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-004787-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31570412
-
Адреса:
01010, Україна, м. Київ, Київ, вул. Князів Острозьких, будинок 32/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Дейниченко +380442015799 i.deinychenko@ukrtransnafta.com https://www.ukrtransnafta.com
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 156 515.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 12:59 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 12:59 - 17.08.2026 14:00
Аукціон:
з 18.08.2026 13:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 156 515.00 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання (код 35110000-8 за ДК 021:2015) (вогнегасники в асортименті)