• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Поточний ремонт асфальтного покриття автомобільних доріг міста Нововолинська Володимирського району Волинської області. Код ДК 021:2015:45230000-8 – Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Завершена

206 000.00 UAH з ПДВ
Номер: a3225f844ca6476094b1b9b765111524
Внутрішній номер закупівлі: 30022784
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-004580-a   
Замовник: ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НОВОВОЛИНСКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Хижук Ліна +380679862961 vukg@nov-rada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: UA-2026-07-21-010186-a UA-2026-07-21-010186-a Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 206 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт асфальтного покриття автомобільних доріг міста Нововолинська Володимирського району Волинської області
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.08.2026
Місце постачання 45400, Україна, Волинська область, м.Нововолинськ Володимирського р-ну, Площа Спортивна, Вулиця Святого Володимира На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ Ковельське ШБУ №63
Ціна пропозиції 206 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.08.2026 11:59
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: de426a3feaee4285868cf00023e09af9
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-07-004580-a-a1
Постачальник: ТОВ Ковельське ШБУ №63
Номер договору: 517
Сума договору: 206 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 171 666.67 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Поточний ремонт асфальтного покриття автомобільних доріг міста Нововолинська Володимирського району Волинської області: 171 666.67000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 06.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
Договір 517 від 06.08.2026р.
Проект договору
Додаток 3
Додаток 2
КБВ
Довідка КБВ
p7s
sign.p7s