• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автошампунь, засоби дезінфікуючі, засоби для миття, засоби для чищення, порошки пральні

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 13 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 13 днів назад

951 384.90 UAH без ПДВ
Номер: 9611726af73e485fa22cb1954aaab3af
Внутрішній номер закупівлі: 30022689
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-07-004483-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 951 384.90 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.08.2026 11:48 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.08.2026 11:48 - 17.08.2026 10:00
Аукціон: 18.08.2026 15:55 - 18.08.2026 16:18
Період кваліфікації: 18.08.2026 16:18 - 24.08.2026 15:09
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴951 384.90 Автошампунь, засоби дезінфікуючі, засоби для миття, засоби для чищення, порошки пральні