-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-004433-a
Торги відмінено
72 225.00
UAH без ПДВ
Номер:
a392d5728a7840f3951043214055d88c
Внутрішній номер закупівлі:
30022644
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-004433-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МКП "ГАТНЕ" ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38679832
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Коберник +380633131833 0096995@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
72 225.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 11:46 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 11:46 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
641a7e9bc68b42118a9d1764ab28e267
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Виникла необхідність у закупівлі більшого об'єму послуг, а тому на даний час вісдутня відсутність подальшої потреби в закупівлі послуг такого об'єму
Період оскарження:
14.08.2026 15:08 - 25.08.2026 00:00
Дата опублікування:
14.08.2026 15:08
Дата виконання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴72 225.00 Послуги із оброблення/видалення/захоронення відходів на полігоні