-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Сумській області (впровадження системи «Custody Records») за адресою: с. Недригайлів
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-004296-a
Торги не відбулися
1 201 269.16
UAH без ПДВ
Номер:
c9b51d5e1b8b4ee3a717d1d4f923e0f9
Внутрішній номер закупівлі:
30022506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-004296-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Сумській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108777
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, місто Суми, вул. Г.Кондратьєва, буд. 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Богдан Коваленко +380542667165 umz1.sumy@ukr.net http://su.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 201 269.16 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 13:43 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 13:43 - 15.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 201 269.16 Поточний ремонт адміністративної будівлі ВП № 1 (с. Недригайлів) Роменського РВП ГУНП в Сумській області (впровадження системи «Custody Records») за адресою: с. Недригайлів