-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги по перевезенню дітей
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-003079-a
Торги не відбулися
178 450.00
UAH без ПДВ
Номер:
01390d605ac84ce1960c377852550a9c
Внутрішній номер закупівлі:
30021307
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-003079-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Олицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44557260
-
Адреса:
45263, Україна, Волинська область, місто Олика, вулиця Замкова, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Марчук +380955427834 olyka.tender.osvita@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
178 450.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 11:02 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 11:02 - 16.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴178 450.00 Послуги по перевезенню дітей