-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з навчання з неруйнівних методів контролю
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-002700-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 10 днів назад
626 201.90
UAH без ПДВ
Номер:
78a499d4827b4d179a89944962169128
Внутрішній номер закупівлі:
30020930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-002700-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мироненко Т.М 380931049649 Myronenko.T.M@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
626 201.90 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 10:48 - 13.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 10:48 - 16.08.2026 00:00
Аукціон:
з 17.08.2026 14:35
Період кваліфікації:
16.08.2026 00:00 - 21.08.2026 09:18
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴626 201.90 Лот 1. Послуги з навчання з неруйнівних методів контролю