-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби та супутні вироби
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-002423-a
Завершена
152 138.00
UAH без ПДВ
Номер:
a4792c310e904d559715242ee793693e
Внутрішній номер закупівлі:
30020656
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-002423-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Малакуцька Юлія Федорівна 380487019230 UMalakutska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
152 138.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 10:37 - 12.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 10:37 - 15.08.2026 11:00
Аукціон:
17.08.2026 15:45 - 17.08.2026 16:20
Період кваліфікації:
17.08.2026 16:20 - 21.08.2026 11:09
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴152 138.00 Труби та супутні вироби