-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»
Тендер Prozorro UA-2026-08-07-000974-a
Завершена
165 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
dbc4ef69ff244e8f9e6fa0c577936420
Внутрішній номер закупівлі:
30019243
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-07-000974-a
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Степанов +380442920520 stepanov.i@hydro.gov.ua https://hydro.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
72220000-3 Консультаційні послуги з питань систем та з технічних питаньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
165 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.08.2026 09:30 - 14.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2026 09:30 - 17.08.2026 08:00
Аукціон:
з 18.08.2026 13:25
Період кваліфікації:
17.08.2026 08:00 - 18.08.2026 15:49
Період завантаження договору:
24.08.2026 00:00 - 03.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 666.67 Послуги з організації спеціального приміщення для роботи з документами, що містять інформацію з грифом «Для службового користування»